Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Comeon - Wygraj bilet na koncert Swedish House Mafia!
2012-11-18

comeoneKoncertowe granie tylko na Comeon Poker! Tym razem mam wam do zaprezentowania nieco inną promocję. Otóż dzięki Comeon macie szansę na wygranie biletów na koncert Swedish House Mafia w Sztokholmie! Losy do loterii możecie kupić za punkty ComeOn, które kumulujecie prawie za każdą aktywność na swoim koncie!  Dodatkowo czeka na was bonus 600$ w Comeon Poker!

 

Wygraj bilety na koncert w Sztokholmie

Jedyne 500pkt to szansa na niezapomniane przeżycia związane z wyjazdem i koncertem, który odbędzie się 23 listopada. Bilet gwarantuje wam specjalny stolik VIP-owski tuż przy samej scenie! Oprócz drinków na koszt Comeon, otrzymacie 100EUR na częścowe pokrycie kosztów przejazdu i z góry opłaconą jedną noc pobytu w hotelu. 

Dodatkowo zachęcam do skorzystania z bonusu 110% całkiem za darmo, który pozwoli wam rozpocząć przygodę z pokerem z bankrollem większym o 110%!

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy