Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

pokerkings.pl - Freeroll Pokerstars!
2012-11-18

pokerstarsZapraszam serdecznie na pokerową niedzielę na Pokerstars! Jak miało to miejsce w poprzednich miesiącach, kontynujemy tradycję trzech turniejów w miesiącu! Dziś rozegramy drugi z edycji listopadowej, a pula dodana to jak zwykle 100$. Nie zmieniła się również godzina rozpoczęcia turnieju, ale dla przypomnienia napiszę, że startujemy o godzinie 20:00. Pamiętaj, że rejestrując się z naszych bannerów, po dokonaniu pierwszego depozytu hasło do turnieju Pokerstars otrzymasz gratis!

 

 

W linku podane są szczegóły i banner w który musisz kliknąć. Przed rejestracją usuń wszystkie pliki cookies, aby automat nie miał problemów z wyłapaniem Twojego konta, jako naszego gracza. Po rejestracji, nie zapomnij o turnieju. Powodzenia przy stolikach.  Kliknij tu

Co więcej, hasło można zdobyć teraz na trzy różne sposoby:

- jako uznanie za aktywość na forum, na tydzień przed turniejem
- w konkursie specjalnym
- po dokonaniu depozytu i pomyślnej weryfikacji przez administrację forum

 
Data: 18.11.2012 20:00
Pula: 100$
BI: freeroll na hasło

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego forum jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.