Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Bwin - Prywatny freeroll z pulą 60$
2012-10-29

bwinZapraszam na ostre granie na platformie pokerowej Bwin (Ongame)! Dzięki nam nadchodzące długie, zimne i ponure zimowe wieczory nabiorą rumieńców i spędzisz je przy ulubionym stoliku pokerowym. Dziś mam wam do zaoferowania prywatny turniej freeroll, w którym zagra mała liczba osób. Pula - interesująca, bo aż 60$ ! Turniej  startuje o 21:00! Graj z nami na Bwin!

 

Glory Championship na Bwin

Data: 29.10.2012 godz.21:00
Nazwa: Glory Championship
Dostęp do turnieju: hasło
Wpisowe: freeroll
Pula dodana: 60$
Forma: bez rebuy, bez addon
3000 chips, 8 min blinds

 

Hasło znajdziecie na tej stronie, 5 minut przed rozpoczęciem turnieju.

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu
jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy