Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Turniej $5,000 dla depozytorów
2012-10-16

heypokerAktualnie większość newsów Hey Poker kręci się wokół nadchodzącego HESOP w Pradze. Nic dziwnego - jest to ostatni gwizdek aby wziąć udział w kwalifikacjach online. Tym razem mam wam do zaproponowania coś innego - unikalny turniej dla depozytorów, z niebotyczną pulą $5,000! Jeśli chcecie w nim zagrać, macie czas dziś do 19:30. Turniej Depositors Freeroll na HeyPoker startuje o 20:00!

 

HeyPoker $5000 Depositors Freeroll

Jak już wspomniałem o ostatniej szansie na wejściówkę do HESOP to dodam również, że w tą niedziele, pierwszy raz w historii, będzie można wygrać jeden z aż dwóch dodanych pakietów w HESOP Online $444 Added. Pamiętajcie, niedziela 21.10.2012r o godzinie 21:00. Wpisowe wynosi $33.

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu
jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker
W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK