Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Heypoker - Wejściówka na HESOP za darmo!
2012-10-11

heypokerWielki turniej Hey Series Of Poker 2012 Praga nadchodzi wielkimi krokami. Równo za dwa tygodnie otwarty zostanie kolejny etap w historii tego eventu. Oznacza to również, że pozostały tylko dwa niedzielne finały, w których wygrać możecie pakiety na HESOP. Co więcej, na profilu Facebook'owym  Heypoker uruchomiony został Quiz, w którym główną nagrodą jest ticket do niedzielnego finału online!

 

He Sop Facebook Quiz - wygraj ticket do finału online

Nie pamiętam podobnej akcji, organizowanej przez żaden z pokerroomów. HeyPoker idzie w dobrym kierunku i korzystając z popularności ich fan page'u na Facebook'u zaproponowali prostą zabawę, w której wygrać można ticket do niedzielnego finału online. Nie musze więc tłumaczyć, że gra jest jak najbardziej EV+! Po więcej informacji zapraszam was na stronę HeyPoker lub ich profil FB.

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu
jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy

heypoker
W czasie rejestracji użyj kodu bonusowego: WYSCIGPK