Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

rakebackkings.pl - Aktualizacja oferty
2012-10-02

comeon
Odbierz w Comeon bonus startowy 600$. Tylko u nas przeczytasz informacje na temat Comeone Poker oraz znajdziesz specjalny banner promocyjny, uprawniający do odebrania bonusu depozytowego 110%, aż do $600! Pieniądze zupełnie za darmo, nie zwlekaj!
Bardzo ciekawa oferta przedstawiona przez Comeon Poker. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę "Bonus powitalny" w sekcji  "Oferta Comeon" lub kliknij w TEN link, który przeniesie Cię bezpośrednio to tej strony.

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy