Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.


Kilka słów o firmie

Bwin jest własnością ElectraWorks Limited, zarejestrowana na Gibraltarze, oferuje zakłady sportowe, pokera typu multiplayer oraz gry kasynowe i loteryjne z wykorzystaniem pieniędzy prawdziwych. Użytkownicy z USA są wykluczeni z oferty.

 

W co zagrasz na Bwin

Bwin oferuje turnieje MTT, SNG w odmianach na krótkich i długich stołach i stoliki do gier cash full ring i short handed. Gry Texas Holdem, Pot Limit Omaha, 7 card stud, 5 card draw. Turnieje mtt dla początkujących (freeroll) jak i dla zawansowanych ze  zróżnicowanym wpisowym.

 

Poziom graczy

Bwin jako członek grupy Ongame "korzysta" z zasobów graczy całej sieci jest to zawsze od kilku do kilkunasty tysięcy osób. W takim natłoku ludzi możesz być pewien, że poziom nie będzie zbyt wysoki. W każdej odmianie znajdziesz słabych graczy, dzięki którym łatwo będziesz zarabiał pieniądze.

 

Bonusy i promocje od pierwszego depozytu

Bwin oferuje bonus w wysokości aż do $500. Z szybkimi wypłatami w ratach. Po więcej informacji kliknij na poniższy link:

 

Turnieje typu Freeroll z pulą $ 300

Bwin oferuje darmowe turnieje w formule sng. Co tu dużo pisać, o więcej informacji kliknij na poniższy link:

 

Program lojalnościowy

Bwin oferuje ciekawy program lojalnościowy za ugrywane punkty i oddawany rake. Po więcej informacji kliknij na poniższy link.