Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.


Program VIP

W Unibet Poker polega nagraniu przys tolikach na prawdziwe pieniądze i zdobywaniu za to punktów zwanych "punktami VIP". Twój bonus a w zasadzie jego wysokość zależy tylko i wyłącznie od Ciebie - bo liczone są ugrane punkty od poniedziałku do niedzieli. Ułatwieniem dla graczy jest wprowadzenie już od statusu GOLD możliwości wymiany punktów na gotówkę w wybranej przez siebie chwili. Za 1$ rake otrzymujesz 10 punktów VIP. Idąc dalej, 1 punkt VIP to 0,0005$ (czyli 1/2 centa amerykańskiego).

Dzięki temu istnieje łatwa możliwość do uzyskania rakeback na poziomie 30% na statusie platynowym.