Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.


Kilka słów o firmie

Unibet należy do sieci Microgaming. Zielone stoliki są z nami w sieci i oferują nam grę już od 1997r.Ponad 5,5 mln zadowolonych klientów grających w kasynie, u bukmachera i przede wszystkim w pokera.


Co oferuje Unibet Poker

Stoliki cash - SH i FR, limity już od 0,01/0,02 w walutach euro, dolary. Turnieje MTT z pulami gwarantowanymi, turnieje sng. Poker w odmianie Texas Holdem, Omaha Pot Limit i Hi-Lo, Stud 5 card i 7 card - każdy znajdzie coś dla siebie. Szybkie i łatwe w obsłudze oprogramowanie z opcją replayera - gdzie łatwo przejrzysz swoje rozdanie. 


Poziom przeciwników

Na poziom przeciwników nie ma co narzekać, jest na tyle niski, że bez problemu można wygrywać. Będące w ofercie kasyno i zakłady bukmacherskie ściągają na pokerowe stoliki rzesze niedzielnych graczy - których jedynym celem jest poklikanie w pokerka. Dużo graczy, którzy dopiero uczą się grać. Cóż więcej dodać, chyba tylko to, że aby tam zagrać kliknij w nasz banner i załóż swoje pokerowe konto.


Program VIP

 Unibet oferuje bardzo ciekawy program VIP. Ważną cechą jest cotygodniowy bonus, który trwa dopóki grasz. Zasady są proste Po więcej informacji kliknij na poniższy link:

 

Bonus od pierwszego depozytu

 Unibet oferuje bonus dla każdego gracza. Czy jesteś początkujący, czy zawansowany sam zdecydujesz który rodzaj Ci najbardziej odpowiada. Po szczegóły zerknij w poniższy link.