Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

pokertexasholdem.plPokerkings

 

 

 

 

Co czyni oferte Rakeback Kings.pl specjalną?

Wraz z portalem pokerowym pokertexasholdem.pl i forum pokerkings.pl tworzymy największą grupę pokerowa w Polsce. Posiadając ponad 20,000 użytkowników możemy negocjować z poker roomami specjalne warunki dla naszych graczy. I z tego korzystamy - w samych tylko freerollach rozdaliśmy pół miliona złotych!

Rejestrując się w dowolnym poker roomie z naszych linków i bannerów zapewniasz sobie zawsze lepszą ofertę niż standardowo i zyskujesz dożywotni udział w naszych dodatkowych akcjach ktore organizujemy.

Rakeback Kings.pl w liczbach:

- 8 lat doświadczenia w branży

- Ponad 20.000 użytkowników

- Ponad 500.000 pln rozdane w samych turniejach dodatkowych.

Przeczytaj podsumowania z naszych akcji w 2008, 2009, 2010 i zobacz ile Cie już omineło. Zacznij współpracę z nami i wykorzystaj swój rake do maksimum!