Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.

Turnieje z pulą gwarantowaną w Comeon Poker

Na platformie Comeon Poker codziennie, prawie o każdej porze znajdziecie coś dla siebie. Różnorodność oferowanych gier, wysokości wpisowych oraz pul dodanych jest tak duża, że bez obaw możecie zalogować się w dowolnym czasie, a turniej będzie czekać w pokerowym lobby!  Na Comeon Poker znaleźć można także specjalne turnieje, rozgrywane w określone dni tygodnia, np. niedzielne high-roller'y z pulami dodanymi $80,000 i $110,000! Chyba nie trzeba nic więcej tłumaczyć! Nowością na platformie są także gry Omaha Pot Limit oraz Short Handed Poker.

 

 

 

comeonecomeone