Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.


Battle of Malta razem z Comeon Poker

Czy wyobrażaliście sobie kiedyś wakacje na słonecznej Malcie środku listopada? Brzmi niewiarygodnie, ale dzięki Comeon Poker to marzenie może się spełnić! Wejdź do gry w jednej z satelit za jedyne $2+0,20 aby dostać się do finałowego turnieju w każdą niedzielę. Tam dla dwóch najlepszych pokerzystów czekać będzie pełen pakiet VIP na Battle of Malta wart $2,500!

 

Wygraj ekskluzywny pakiet wart $2,500:

  • €500 +€50 wpisowego do turnieju głównego
  • $700 w gotówce na przejazdy
  • Zakwaterowanie w 5-gwiazdkowym hotelu Hilton na Malcie na 4 noce
  • Codzienne śniadania i inne posiłki przez cały pobyt w hotelu
  • Wejście na VIPowski cocktail party w klubie Level 22
  • Możliwość gry w turniejach pobocznych