Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.


Money Rain freeroll w Comeon

Co powiecie na możliwość zagrania w turnieju z dodaną pulą 2,400$ zupełnie za darmo? Domyślam się, że jesteście bardzo zainteresowani. To dobrze, gdyż Comeon przedstawia wam turniej Money Rain!

Cała zabawa rozpoczyna się od codziennych turnieji satelitek Step 1, rozgrywanych zawsze godzinie 20:00. Wejście do turnieju oczywiście za darmo! W puli czeka 15 ticketów do satelity Step 2.

Do satelity Step 2 można wkupić się również bezpośrednio za $5+$0,50. Te turnieje rozgrywane są również codziennie, ale o godzinie 20:05. Tak, aby ich nie pomylić. Tutaj czeka na was 15 ticketów do satelity Step 3.

Ostatni etap przed finałe -  Step 3, rozgrywany jest w każdą niedzielę o godzinie 19:00. Tutaj stawka jest naprawdę duża, gdyż na najlepszych czekają wejściówki finałowe warte aż 108$!!

Finał Money Rain Freeroll, w którym czeka gwarantowane $2400, rozgrywany jest w każdą pierwszą niedziele miesiąca o godzinie 20:15. Tylko 29 przeciwników!