Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.


110% bonus powitalny w Comeon

Nie ma na co czekać - rozpocznij grę w pokerroomie Comeon! Profesjonalny patner uznanej sieci Revolution Gaming kusi nowych graczy swoim interesującym bonusem od pierwszego depozytu. W tej ofercie powitalnej, przy minimalnym depozycie 25$ możecie zaczać grę z budżedem większym o 110%! Bonus ten uwalniany jest po 5$, a czas jaki obwiązuje na spełnienie warunków bonusu to 3 miesiące.

Maksymalna kwota, która daje 110% bonusu, czyli dodatkowe 600$ to 545$. Każde 5$ uwolni się po zdobyciu 84 punktów FPP.