Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.


Bonus powitalny 100% od wpłaty w Party Poker

Rozpoczęcie pokerowej kariery jeszcze nigdy nie było tak proste! Nie musisz inwestować wielkich kwot w swój rozwój i pierwsze kroki. Oferta powitalna Party Poker to gwarancja powiększenia Twojego depozytu o 100% aż do kwoty 500 EUR/USD/GPB. Dokonaj pierwszej wpłaty do Party Poker za pomocą jednej z wielu błyskawicznych i bezpiecznych metod płatności i ciesz się pokerową rozrywką!

 

Zasady korzystania z bonusu

  1. Bonus od depozytu jest uwalniany w 10 krokach. Aby uwolnić kolejną część sumy, musisz zdobywać odpowiednią ilość Party Points.
  2. Czas jaki masz na uwolnienie całego bonusu to 60 dni.
  3. Zależnie od waluty w jakiej zostało założone konto, obowiązują następujące warunki obrotu:
    • Dola amerykański/kanadyjski - musisz zgromadzić 6x wartość bonusu w punktach Party Points
    • Euro - musisz zgromadzić 8x wartość bonusu w punktach Party Points
    • Funt - musisz zgromadzić 9x wartość bonusu w punktach Party Points

500$ freeroll dla naszych użytkowników w Party Poker!

Dodatkowo tylko osoby które zapiszą się w Party Poker klikając w link/banner na naszej stronie, będą mogły wziąć udział co miesiąc w naszym prywatnym freerollu z pulą $500! To najprostszy sposób na zbudowanie bankrolla za darmo albowiem w turnieju grywa mniej niz 50 osób!