Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.


Mogło by się wydawać, że porażka w rozdaniu może mieć tylko jeden skutek - utratę pieniędzy wrzuconych do puli. W rzeczywistości przegrany w niezwykle pechowym rozdaniu może okazać się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Tak w skrócie można opisać Bad Beat Jackpot na platformie Party Poker.


Informacje o Bad Beat Jackpot

Do tej promocji zaliczają się jedynie specjalnie stoliki w zakładce "gry gotówkowe". Podczas każdego rozdania na takim stoliku, Party Poker pobiera 50 centów z każdej puli objętej prowizją i ta kwota zasila pulę Jackpot'a. Jak łatwo policzyć, w ciągu godziny gry na około 100 stolikach, kwota Jackpota wzrasta o jakieś 1000$!

Pula ta przed wypłaceniem "szczęśliwemu pechowcowi" zostanie jeszcze odpowiednio podzielona. Co ciekawe, nagrodzony zostanie nie tylko sam lucky looser, ale także gracze, którzy brali udział w puli.