Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w pokera w Internecie jest w Polsce nielegalne!
Jedynym podmiotem, który może urządzać takie gry jest Lotto Poker.


Turnieje freeroll pulą 100,000$ co miesiąc

Nie każdy początkujący pokerzysta rzuca się od razu na głęboką wodę. O takich właśnie graczach nie zapomina Party Poker i codziennie organizuje dziesiątki różnorodnych turniejów w trybie freeroll. Co tydzień w takich właśnie turniejach czeka na was ponad 20,000$ i to zupełnie za darmo! Nie zapominaj, że oprócz pieniędzy, zdobywasz także doświadczenie niezbędne dla rozwoju Twojej pokerowej kariery! 


Turnieje freeroll dla nowych graczy 1,500$

Oprócz bonusu od depozytu, turniej dla nowych graczy jest Twoim drugim prezentem od Party Poker. Turniej "No-limit Holdem" rozgrywa się cyklicznie w każdą sobotę o godzinie 19:00 polskiego czasu. Wstęp do niego mają użytkownicy, którzy dokonali w ostatnich 60 dniach swój pierwszy depozyt do Party Poker. Zapisy ograniczone są do max. 5000 uczestników i decyduje w nich zasada "kto pierwszy ten lepszy". Turniej znajdziesz w zakładce "Freerolls" pod nazwą "$1.5K New Player Freeroll"


Turnieje freerol dla poszczególnych państw

Codziennie o różnych porach dnia, na platformie Party Poker rozrywane są turnieje freeroll dla pewnej grupy państw.  Pula nagród w każdym turnieju wynosi 150$

 

partypoker